در حال بارگذاری ...

تئاتر خیابانی ترنمی ها در بهار ۱۴۰۱

گروه نمایشی ترنم با همکاری انجمن نمایش شهرستان آباده اجراهای خیابانی و شاد را در نوروز برای مسافران نوروزی و همشهریان از ۲ فروردین ماه در میدان انقلاب به اجرا برد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از فارس، این تئاتر خیابانی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزشگاه هنرهای نمایشی ترنم و موسسه ترنم آپاتیه در میدان انقلاب هر روز ساعت 13:30 به اجرا گذاشته شد

سرپرست و کارگردان :امید سبیلی

دستیار کارگردان :سمانه پوده، عکاس :ایسودا سبیلی، ابوالفضل توکلیان

بازیگران :فاطیما روستا، فرزاد منصوری فر، مبینا یزدان شناس، زینب جنتی، ارشیا شکاری، رامین امیریان راد، محمد خسروی،ابوالفضل توکلیان

صدا و موسیقی :هانیه اسماعیلی

گریم کودک :زهرا رضایی، محیا سعادت، فاطیما احمدی، تیزر و تبلیغات :علی سعادت
مطالب مرتبط

نوید جعفری:

تئاتر «پینوکیو» تبارشناسی داستان دروغ و تنهایی» به روی صحنه رفت
نوید جعفری:

تئاتر «پینوکیو» تبارشناسی داستان دروغ و تنهایی» به روی صحنه رفت

تئاتر پینوکیو تبارشناسی داستان دروغ و تنهایی به نویسندگی سجاد افشاریان و طراحی و کارگردانی نوید جعفری و تهیه کنندگی محمد شکروی از یکم تیرماه در سالن بلک باکس مجموعه هنر شهر آفتاب به روی صحنه می رود.

|

اجرای نمایش روزی روزگاری، سگی در آباده

اجرای نمایش روزی روزگاری، سگی در آباده

نمایش «روزی روزگاری ،سگی» کاری از گروه هنری ترنم به کارگردانی و سرپرستی امید سبیلی از هفتم اردیبهشت ماه 1401 در سالن آمفی تئاتر شهر آباده به مدت 14 روز روی صحنه می رود.

|

نمایش «مریتوکراسی» در جهرم روی صحنه رفت

نمایش «مریتوکراسی» در جهرم روی صحنه رفت

نمایش «مریتوکراسی» در جهرم نمایش «مریتوکراسی» به نویسندگی و کارگردانی حسین حسین زاده جهرمی از تاریخ 24 الی 31 خردادماه در سالن فردوسی شهرستان جهرم به روی صحنه رفت.

|

نظرات کاربران