در حال بارگذاری ...
توسط گروه تئاتر فریاد فیروزآباد

ماشغال در شیراز اجرا شد

نمایش خیابانی ماشغال به نویسندگی رضاشعبانی و به کارگردانی کامران آرایش کشکولی توسط گروه تئاتر فریاد فیروزآباد در شیراز اجرا شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از فارس، این نمایش به مناسبت روز درخت کاری در اواخر اسفند ماه ۱۴۰۰ در شیراز اجرا شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

نمایش خیابانی ماشغال به نویسندگی رضاشعبانی و به کارگردانی کامران آرایش کشکولی توسط گروه تئاتر فریاد فیروزآباد از ۲۱ الی ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۰ به اجرا در آمد.

بازیگران :زینب مددی ، محمدحسن کشاورزی، مهرداد بهزادی، زهرا رفعت بخش، زهرا مددی، امین هاشمی، کامران آرایش کشکولی

دستیار کارگردان:فریبا نعمت الهی، مشاور کارگردان :فاطمه روستا، اجرای موسیقی:عمران آرایش کشکولی، طراح لباس:پریسا آرایش کشکولی، ساخت افکت و عکاس:امیر حسین نعمت الهی ، طراح پوستر  وبروشور :طاها بیات.، هماهنگی:هومان کریمی
مطالب مرتبط

نوید جعفری:

تئاتر «پینوکیو» تبارشناسی داستان دروغ و تنهایی» به روی صحنه رفت
نوید جعفری:

تئاتر «پینوکیو» تبارشناسی داستان دروغ و تنهایی» به روی صحنه رفت

تئاتر پینوکیو تبارشناسی داستان دروغ و تنهایی به نویسندگی سجاد افشاریان و طراحی و کارگردانی نوید جعفری و تهیه کنندگی محمد شکروی از یکم تیرماه در سالن بلک باکس مجموعه هنر شهر آفتاب به روی صحنه می رود.

|

تئاتر خیابانی ترنمی ها در بهار ۱۴۰۱

تئاتر خیابانی ترنمی ها در بهار ۱۴۰۱

گروه نمایشی ترنم با همکاری انجمن نمایش شهرستان آباده اجراهای خیابانی و شاد را در نوروز برای مسافران نوروزی و همشهریان از 2 فروردین ماه در میدان انقلاب به اجرا برد.

|

نمایش «مریتوکراسی» در جهرم روی صحنه رفت

نمایش «مریتوکراسی» در جهرم روی صحنه رفت

نمایش «مریتوکراسی» در جهرم نمایش «مریتوکراسی» به نویسندگی و کارگردانی حسین حسین زاده جهرمی از تاریخ 24 الی 31 خردادماه در سالن فردوسی شهرستان جهرم به روی صحنه رفت.

|

«بازگشت» در تماشاخانه استاد هودی شیراز

«بازگشت» در تماشاخانه استاد هودی شیراز

نمایش بازگشت، به نویسندگی مسعود احمدی و کارگردانی فرزاد بی‌طرف با تهیه‌کنندگی مؤسسه فرهنگی و هنری مکعب آرمانی پارس، پذیرای هنردوستان خواهد بود.

|

نظرات کاربران