در حال بارگذاری ...
در نشست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرمانده سپاه پاسداران و انجمن هنرهای نمایشی استهبان مطرح شد

تولیدات هنری با مضمون دفاع مقدس

نشست مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرمانده سپاه پاسداران و انجمن هنرهای نمایشی استهبان در خصوص همکاری و حمایت از تئاتر برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از فارس ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار یاد و خاطره شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای عرصه امنیت و شهدای عرصه سلامت را گرامی داشتند.

امید کیامرث ابراز داشت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توانسته است با تشکیل کارگروههای مختلف فرهنگی و هنری و برنامه ریزی های منسجم و بلند مدت در جهت کاهش آسیب های اجتماعی گام های موثری بردارد افزود تحقق این امر تنها با همراهی انجمن های فرهنگی و هنری و تعامل سازنده با دیگر دستگاه های فرهنگی امکان پذیر بوده است.

ایشان در ادامه از برنامه ها و تولیدات مشترک بین دو دستگاه خبر داد و ابراز داشت با مشارکت تولیدات با کیفیتی خلق خواهد شد.

علی مستفیضی مسول انجمن نمایش ضمن بیان اهداف مشترک انجمن با مجموعه سپاه در جهت حفظ و نگهداری از ارزشهای اسلامی و پاسداشت شهیدان عزیز گزارشی از تولیدات نمایشی در این خصوص و همچنین آسیب های اجتماعی به سمع و نظر  سرهنگ کریمی رساند.

روح اله کریمی سرپرست گروه نمایش صدای شهر و کارگردان نمایش" قرار " ضمن بیان مشکلات موجود، خواهان همکاری بیشتر بمنظور خلق اثار نمایشی دفاع مقدس شد.

در پایان جلسه فرماندهی محترم سپاه از رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت تلاش و پیگیری ایشان در مبارزه با معضلات اجتماعی و همکاری کامل در برگزاری آیین رونمایی از کتاب "استهبان در دفاع مقدس" به پژوهش و تالیف محمد جواد اسلامی سپاسگزاری کرد و همچنین از فعالیتهای انجمن هنرهای نمایشی در زمینه های ارزشی تقدیر نمود و آمادگی خود را جهت تولیدات دفاع مقدسی و دیگر برنامه مشترک اعلام کرد.

 
مطالب مرتبط

زخم کهنه ای که با کرونا تازه شد

زخم کهنه ای که با کرونا تازه شد

کرونا آمد و مانند غده‌ بدخیمی به جان تن نه‌چندان بنیه‌دار تئاتر فارس افتاد و هر روز از شیره آن مکید تا به بستر احتضار افکنده شود؛ اما پیش از آن نیز حال این هنر خوب نبود و کمتر پیش می‌آمد که هنرمندان تئاتری از وضعیتشان راضی باشند.

|

با اعلام اسامی نمایش های صحنه ای  راه یافته به هفدهمین جشنواره تئاتر ملی مقاومت:

دو نمایش از شیراز در راه جشنواره مقاومت
با اعلام اسامی نمایش های صحنه ای راه یافته به هفدهمین جشنواره تئاتر ملی مقاومت:

دو نمایش از شیراز در راه جشنواره مقاومت

با اعلام اسامی نمایش های صحنه ای راه یافته به هفدهمین جشنواره تئاتر ملی مقاومت دو نمایش «قاسم غریب» و «آنجا که اب ما را با خود خواهد برد» به بخش مسابقه جشنواره راه یافتند

|

امید وامق رئیس انجمن نمایش استان فارس خبر داد؛

جشنواره «پسامهر» با یاد فرهاد تنها و به صورت آنلاین برگزار می شود
امید وامق رئیس انجمن نمایش استان فارس خبر داد؛

جشنواره «پسامهر» با یاد فرهاد تنها و به صورت آنلاین برگزار می شود

امید وامق رییس انجمن نمایش فارس از انتشار فراخوان بیستمین جشنواره سراسری تئاتر «پسامهر» و برگزاری این جشنواره با یاد هنرمند فقید فرهاد تنها و به صورت آنلاین خبر داد.

|

نظرات کاربران