در حال بارگذاری ...
با رعایت پروتکل های بهداشتی

کارگاه مقدماتی تئاتر خلاق با حضور نوید جعفری در شهرستان استبهان برگزار می‌شود

کارگاه بازیگری تئاتر خلاق با توجه به متد بداهه سازی در مدت ۴ هفته در شهرستان استهبان با تدریس نوید جعفری بازیگر و کارگردان تئاتر فارس برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از فارس ، علی مستفیضی مدیر انجمن هنرهای نمایشی استهبان با اعلام این خبر افزود: این کارگاه به مدت 4 هفته در این شهرستان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این کارگاه از ابتدای تابستان جهت برگزاری هماهنگی شده بود بیان کرد: متاسفانه به دلیل شرایط ناشی از کرونا این کارگاه به تعویق افتاد که از آخرین هفته شهریور 99 اولین جلسه این کارگاه با حضور جمعی از علاقه مندان جوان و نوجوان شهرستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد آغاز به کار کرد.

علی مستفیضی با بیان اینکه این کارگاه با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان و انجمن نمایش این شهرستان برگزار می شود افزود: جا دارد از همراهی هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی فارس و همچنین مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد استهبان قدردانی کنیم که این فرصت آموزشی را مهیا کردند.

وی با قدردانی از همکاری شهرداری ، شورای اسلامی شهر و اداره ورزش و جوانان این شهرستان افزود: همدلی و همراهی تمام ادارات و سازمانها در شهرستان باعث فعالیت بیشتر هنرمندان شده است.

مستفیضی در ادامه با اشاره به اینکه این دوره با عنوان دوره مقدماتی و استعداد یابی آغاز شده است افزود : دوره بعدی این کارگاه بصورت تکمیلی و پیشرفته تا پایان سال با حضور هنرمند گرامی نوید جعفری  برگزار خواهد شد

وی در خاتمه ضمن قدردانی از حضور نوید جعفری کارگردان و بازیگر تئاتر فارس به عنوان مدرس در این دوره افزود: این هنرمند ارزشمند تئاتر با تمام مشکلات و گرفتاری تدریس در این دوره را برعهده گرفته است و بی تردید با توجه به سوابق ارزشمند ایشان شاهد دوره ای پویا و قابل توجه خواهیم بودکه امد آن داریم این دوره های آموزشی بصورت مستمر و در طول سال ادامه پیدا کند
مطالب مرتبط

زخم کهنه ای که با کرونا تازه شد

زخم کهنه ای که با کرونا تازه شد

کرونا آمد و مانند غده‌ بدخیمی به جان تن نه‌چندان بنیه‌دار تئاتر فارس افتاد و هر روز از شیره آن مکید تا به بستر احتضار افکنده شود؛ اما پیش از آن نیز حال این هنر خوب نبود و کمتر پیش می‌آمد که هنرمندان تئاتری از وضعیتشان راضی باشند.

|

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد:

تولید آثار نمایشی برای عرضه در فضای مجازی حمایت می‌شوند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد:

تولید آثار نمایشی برای عرضه در فضای مجازی حمایت می‌شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، گفت: اداره کل‌هنرهای نمایشی با توجه به وضعیت ناشی از شیوع ویروس کرونا در نظر دارد با هدف حمایت از فعالیت هنرمندان برای تولید و عرضه آثار نمایشی و همچنین تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه تعدادی نمایش را برای بازتولید و یک اجرا جهت ضبط ...

|

هیات علمی فصل پنجم پروژه‌ آموزشی چهارفصل تئاتر ایران آثار برگزیده خود را معرفی کرد؛

نمایشنامه «ایرج» نوشته محمد علی دستان در آستانه انتشار
هیات علمی فصل پنجم پروژه‌ آموزشی چهارفصل تئاتر ایران آثار برگزیده خود را معرفی کرد؛

نمایشنامه «ایرج» نوشته محمد علی دستان در آستانه انتشار

هیات علمی فصل پنجم پروژه چهارفصل تئاتر ایران نمایشنامه «ایرج» نوشته محمدعلی دستان نویسنده جوان استان فارس را بعنوان یکی از آثار منتخب برای نشر  به انتشارات سوره معرفی کرد.

|

نظرات کاربران