در حال بارگذاری ...
با اعلام ارزیابی سه ماهه نخست سال

درگاه تئاتر فارس در بین سه درگاه برتر بهار ۹۹

با اعلام جدول فعالیت درگاه های استانی کل کشور ، درگاه تئاتر فارس ، پس از خوزستان در رتبه دوم قرار گرفت.

 

به گزارش تئاتر فارس، احمد وامق رییس انجمن هنرهای نمایشی فارس با اعلام این خبر افزود: درگاه تئاتر فارس در طی پنج سال گذشته همواره جزو یکی از سه درگاه برتر کشور قرار داشته است که این نشان از فعالیت مستمر هنرمندان دارد.

وی با اشاره به اینکه تئاتر کشور از اسفند سال قبل تا کنون در رکود و بحران به سر می برد افزود : اینکه درگاه های تئاتر فارس ،خوزستان و اردبیل در این شرایط بحرانی هم به فعالیت مستمر خود ادامه دادند جای تقدیر دارد و انتظار می رود مدیریت جدید انجمن هنرهای نمایشی و همچنین مدیران مرکز از این سه درگاه بصورت ویژه تقدیر بعمل بیاورند.

وی با اظهار اینکه تئاتر استانها نیازمند حمایت ویژه و جدی خصوصا در دوران کرونا و تعطیلی هستند افزود : اینکه در همین دوران هم درگاه های تئاتر بدون هیچ اجرای تئاتر و همچنین تعطیلی سالنها فعالیت کردند نشانگر عزم جدی هنرمندان استان هاست.

 

رییس انجمن هنرهای نمایشی فارس در پایان با قدردانی از زحمات نوید جعفری سردبیر و مسئول درگاه تئاتر فارس گفت: نوید جعفری کارگردان و بازیگر قدیمی تئاتر فارس که هم اکنون به عنوان عضو هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی فارس فعالیت می کند ، در طی این سالها با تمام توان به فعالیت رسانه ای پرداخته و انعکاس اخبار فعالیت هنرمندان فارس مدیون حمایت و پیگیری این هنرمند تئاتر با همکاری سایر اعضای انجمن نمایش فارس است . 
مطالب مرتبط

زخم کهنه ای که با کرونا تازه شد

زخم کهنه ای که با کرونا تازه شد

کرونا آمد و مانند غده‌ بدخیمی به جان تن نه‌چندان بنیه‌دار تئاتر فارس افتاد و هر روز از شیره آن مکید تا به بستر احتضار افکنده شود؛ اما پیش از آن نیز حال این هنر خوب نبود و کمتر پیش می‌آمد که هنرمندان تئاتری از وضعیتشان راضی باشند.

|

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد:

تولید آثار نمایشی برای عرضه در فضای مجازی حمایت می‌شوند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد:

تولید آثار نمایشی برای عرضه در فضای مجازی حمایت می‌شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، گفت: اداره کل‌هنرهای نمایشی با توجه به وضعیت ناشی از شیوع ویروس کرونا در نظر دارد با هدف حمایت از فعالیت هنرمندان برای تولید و عرضه آثار نمایشی و همچنین تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه تعدادی نمایش را برای بازتولید و یک اجرا جهت ضبط ...

|

با اعلام اسامی نمایش های صحنه ای  راه یافته به هفدهمین جشنواره تئاتر ملی مقاومت:

دو نمایش از شیراز در راه جشنواره مقاومت
با اعلام اسامی نمایش های صحنه ای راه یافته به هفدهمین جشنواره تئاتر ملی مقاومت:

دو نمایش از شیراز در راه جشنواره مقاومت

با اعلام اسامی نمایش های صحنه ای راه یافته به هفدهمین جشنواره تئاتر ملی مقاومت دو نمایش «قاسم غریب» و «آنجا که اب ما را با خود خواهد برد» به بخش مسابقه جشنواره راه یافتند

|

نظرات کاربران