در حال بارگذاری ...

مراسم یابود انجمن نمایش استهبان در چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی

انجمن نمایش استهبان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان استهبان مراسم یادبودی در چهلمین روز درگذشت سردار قاسم سلیمانی برگزار کردند.

بمناسبت چهلمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی در تاریخ 21 بهمن مراسم یادبودی از طرف انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان استهبان در محل سالن شمس اصطهباناتی با حضور هنرمندان و مسولین شهرستان برگزار گردید، که مورد استقبال کم نظیر قرار گرفت. 
در این برنامه ابتدا اقای کیامرث رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان ضمن خیر مقدم به مدعوین به تشریح جایگاه سردار سلیمانی در جامعه پرداختند سپس نمایش "خوب و بد" که در همین راستا تولید شده بود توسط گروه محراب سروش اجرا شد در ادامه سرکار خانم رنجبر دختر شهید والامقام احمد رنجبر دل نوشته ای در وصف رشادتهای شهیدان مدافع حرم بخصوص سردار سلیمانی قرائت کردند و در انتها انجمن هنرهای نمایشی با اهدا لوح سپاس به کلیه اعضا گروه نمایشی و همچنین گواهی حضور هنرجویان آموزش بازیگری از این عزیزان تقدیر و تشکر شد.
مطالب مرتبط

در نشست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرمانده سپاه پاسداران و انجمن هنرهای نمایشی استهبان مطرح شد

تولیدات هنری با مضمون دفاع مقدس
در نشست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرمانده سپاه پاسداران و انجمن هنرهای نمایشی استهبان مطرح شد

تولیدات هنری با مضمون دفاع مقدس

نشست مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرمانده سپاه پاسداران و انجمن هنرهای نمایشی استهبان در خصوص همکاری و حمایت از تئاتر برگزار شد

|

نظرات کاربران