در حال بارگذاری ...

نور اباد ممسنی میزبان دو اثر نمایشی از حمید نعمتی

نمایش های « غلام بروسلی» و «دکتر اشتباهی و عروس» در نوراباد ممسنی به روی صحنه رفت

به گزارش تئاتر فارس ، نمایش های « غلام بروسلی» و «دکتر اشتباهی و عروس» در نوراباد ممسنی به روی صحنه رفت.
در خلاصه این نمایش آمده است غلام مردی که در جوانی در مسابقات کشوری کونگ فو قهرمان بود و به او لقب غلام بروسلی داده بودن که متاسفانه به دلیل رفاقت با دوستانی که در دام اعتیاد بودند او را هم به دام اعتیاد انداختند.زندگی غلام رو به تباهی می رود تا جایی که همسر او تقاضای طلاق می کند.او و همسرش به دفتر ازدواج و طلاق می روند که دستخوش اتفاق هایی می شود که غلام به زندگی برمی گردد.
نویسنده و کارگردان : حمید نعمتی،بازیگران: عظیم ثمر ، آرین محمدی ، فرناز کاویانی ، عارف حسینی ، نگین اسکندری ، حمید نعمتی ، خاطره حسینی،طراح دکور و نور : علیرضا نامداری،موسیقی : علی قهرمانی ، آرمان گشتاسبی،منشی صحنه : کیانا یاراحمدی،طراح برشور : امیدرضا رنجبر

از 4 تا 11 دی ماه در سالن اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان ممسنی (وحدت) به روی صحنه رفت/

نمایش دکتر اشتباهی و عروس روایت زوجی جوان که برای مشکلاتی که در زندگی خود به وجود آمده نزد دکتر روانپزشک می روند.در این روز دکتر در راه مطب دچار حادثه میشود و به منشی خود خبر می دهد.منشی خود را جای دکتر می گذارد و با آمپول اشتباهی مرد را به کما می فرستد. همسر این مرد هنگام این اتفاق حول شده و او هم به کما می رود.

نویسنده و کارگردان : حمید نعمتی ،بازیگران :عارف حسینی ، عظیم ثمر ، فرناز کاویانی ، حمید نعمتی

طراح صحنه و نور : سید علی شاهی سوق ،موسیقی : علی قهرمانی،عکاس : محمد مهدی شجاعیان،طراح بروشور : امیدرضا رنجبر، روابط عمومی : مهدی احمدی

این نمایش از 12 تا 20 دی ماه در سالن اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی ( سالن وحدت ) به روی صحنه رفت
مطالب مرتبط

ناظر هیات بازبینی و داوری سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی فارس:

بزرگترین دستاورد جشنواره امسال عملی کردن شعار اخلاق مداری بود
ناظر هیات بازبینی و داوری سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی فارس:

بزرگترین دستاورد جشنواره امسال عملی کردن شعار اخلاق مداری بود

نوید جعفری ناظر هیات بازبینی و داوری و نائب رییس انجمن هنرهای نمایشی فارس در مراسم اختتامیه ضمن قدردانی از حمایت های دبیر جشنواره ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی گفت: تئاتر فارس شایسته بهترین هاست و حضور ۳۵ گروه نمایشی در شرایط کرونا شاهدی بر این مدعاست.

|

زخم کهنه ای که با کرونا تازه شد

زخم کهنه ای که با کرونا تازه شد

کرونا آمد و مانند غده‌ بدخیمی به جان تن نه‌چندان بنیه‌دار تئاتر فارس افتاد و هر روز از شیره آن مکید تا به بستر احتضار افکنده شود؛ اما پیش از آن نیز حال این هنر خوب نبود و کمتر پیش می‌آمد که هنرمندان تئاتری از وضعیتشان راضی باشند.

|

با اعلام اسامی نمایش های صحنه ای  راه یافته به هفدهمین جشنواره تئاتر ملی مقاومت:

دو نمایش از شیراز در راه جشنواره مقاومت
با اعلام اسامی نمایش های صحنه ای راه یافته به هفدهمین جشنواره تئاتر ملی مقاومت:

دو نمایش از شیراز در راه جشنواره مقاومت

با اعلام اسامی نمایش های صحنه ای راه یافته به هفدهمین جشنواره تئاتر ملی مقاومت دو نمایش «قاسم غریب» و «آنجا که اب ما را با خود خواهد برد» به بخش مسابقه جشنواره راه یافتند

|

درباره تالار مرکزی شیراز

هنرمندان تئاتر چشم انتظار گشایشی تازه
درباره تالار مرکزی شیراز

هنرمندان تئاتر چشم انتظار گشایشی تازه

تئاتر فارس_ سمیرا متین نژاد؛ توسعه زیرساخت‌های فرهنگی در کلان‌شهر شیراز اهمیت بسیار دارد؛ با این حال با گذشت قریب به ۱۰ سال از آغاز ساخت نخستین پروژه تالار مرکزی این شهر، همچنان چشم عنایت به دستان دولت و سرمایه‌گذاران دوخته شده است.

|

نظرات کاربران