در حال بارگذاری ...
 • اجرای نمایش خیابانی ، محیطی « این قصه ادامه دارد » در شیراز

  به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایش خیابانی ، محیطی « این قصه ادامه دارد » در شیراز اجرا شد.

  به مناسبت هفته بزرگداشت دفاع مقدس در مکان موزه دفاع مقدس شیراز  نمایش خیابانی ، محیطی « این قصه ادامه دارد » اجرا شد
  این نمایش قصه سه بازمانده از دوران جنگ می باشد که هنوز در حال ثبت نام و اعزام نیرو می باشند و شخصی با روایت داستان های جنگ به شیوه نقالی به آنها میگوید که جنگ تمام شده است. 
  این نمایش با ترکیب شیوه های روایی ، بازی در بازی و نقالی اجرا گردید
  علی رضا اسمی ، محمد رضایی ، مهران زارع شیرازی و سعید نظری بازیسازان این نمایش بوده و حامد شهبازی انتخاب و اجرای موسیقی را بر عهده داشت
  این نمایش با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان فارس ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز ، انجمن هنرهای نمایشی استان فارس ، موسسه فرهنگی و هنری خیابان هشتم و گروه هنری آسفالت اجرا شد.
  مطالب مرتبط

  اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر

  اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر

  انجمن هنرهای نمایشی فارس با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در شب های مبارک ماه رمضان و شب های قدر اجراهای نمایش را بصورت آنلاین برگزار کردند.

  |

  نمایش کمدی « هیچکس جیمی نمیشه» در اوز

  نمایش کمدی « هیچکس جیمی نمیشه» در اوز

  نمایش کمدی «هیچکس جیمی نمیشه» نوشته برتن بوم گارنر کاری از گروه نمایشی صحنه اوز به کارگردانی علیرضا خادمپور و به آذین کرامتی از  ۸ دی ماه به روی صحنه خواهد رفت.

  |

  رامکا روی صحنه می‌رود

  رامکا روی صحنه می‌رود

  نمایش موزیکال رامکا از ۵ دی ماه ۹۸به مدت ۱۰ روز و هروز ۳ سانس در سالن مدرن همایش‌های بین‌المللی رازی واقع در خیابان ملاصدرا، انتهای خیابان جمالی (جنب دانشکده مهندسی) برای نخستین بار با جلوه‌های ویژه تصویری اجرا خواهد شد.

  |

  نظرات کاربران