در حال بارگذاری ...
 • کالبد شکافی یک تصمیم به روی صحنه رفت

  نمایش کالبد شکافی یک تصمیم به کارگردانی جواد عاجلی از دوشنبه چهارم شهریور ماه به روی صحنه رفت و اجرای آن تا ۵ شب در استهبان فارس ادامه دارد.

  جواد عاجلی کارگردان این نمایش گفت: این نمایش که از تِمی اجتماعی برخوردار است برداشتی آزاد از شخصیت های خاطره ساز کتاب فارسی دوران دبستان است و میتواند برای مخاطبان هنر تئاتر جالب توجه باشد.
  عاجلی افزود: نویسنده این نمایش مجتبی حسینی قیری که در کارنامه اش نمایش های موفقی چون:هوملت،کابوس کاووس،نوستالژی،گرمو،پنج به علاوه یک و... به چشم میخورد.
  این کارگردان استهبانی که در سال 97 با نمایش موفق هزار شلاق و پدران پسرانشان را دوست دارندصاحب یک مقام برتر در جشنواره منطقه ای بهبهان و پنج عنوان تقدیر از جشنواره پسامهرو کار برتر و برگزیده جشنواره منطقه ای لاد و سه عنوان برترجشنواره شب چراغ شده است ادامه داد: به امید خدا قصد داریم این نمایش را به منظور حضور در سی امین جشنواره تئاتر فجر فارس تولیدکنیم و در این مسیر تمام تلاش مان را به کار بسته ایم.
  او گفت: جشنواره تئاتر فجر یک رویداد انگیزه بخش برای هنرمندان استان فارس است و امیدواریم چون سنوات گذشته شاهد حضور نمایش های موفقی در این جشنواره معتبر باشیم.
   در این نمایش بازیگرانی چون: محمدرضا صنعتی، لیلا یارمحمدی، حبیبه آموزگار، ابوالفضل عرب زاده و روح اله سعادتمند حضور دارند.

   
  مطالب مرتبط

  اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر

  اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر

  انجمن هنرهای نمایشی فارس با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در شب های مبارک ماه رمضان و شب های قدر اجراهای نمایش را بصورت آنلاین برگزار کردند.

  |

  نمایش کمدی « هیچکس جیمی نمیشه» در اوز

  نمایش کمدی « هیچکس جیمی نمیشه» در اوز

  نمایش کمدی «هیچکس جیمی نمیشه» نوشته برتن بوم گارنر کاری از گروه نمایشی صحنه اوز به کارگردانی علیرضا خادمپور و به آذین کرامتی از  ۸ دی ماه به روی صحنه خواهد رفت.

  |

  رامکا روی صحنه می‌رود

  رامکا روی صحنه می‌رود

  نمایش موزیکال رامکا از ۵ دی ماه ۹۸به مدت ۱۰ روز و هروز ۳ سانس در سالن مدرن همایش‌های بین‌المللی رازی واقع در خیابان ملاصدرا، انتهای خیابان جمالی (جنب دانشکده مهندسی) برای نخستین بار با جلوه‌های ویژه تصویری اجرا خواهد شد.

  |

  «صلح» از فارس، مورد حمایت دیگرگونه‌های جشنواره تئاتر فجر

  «صلح» از فارس، مورد حمایت دیگرگونه‌های جشنواره تئاتر فجر

  شورای انتخاب ایده‌های بخش دیگرگونه‌های اجرایی، اجرای «صلح» به کارگردانی مصیب زارعی از آباده را که با افراد دارای توانایی ذهنی و جسمی متفاوت به روی صحنه می‌رود، به عنوان اجرای کاربردی سوم جهت حمایت و پشتیبانی به دبیرخانه جشنواره معرفی کرده است.

  |

  نظرات کاربران