در حال بارگذاری ...
 • کالبد شکافی یک تصمیم به روی صحنه رفت

  نمایش کالبد شکافی یک تصمیم به کارگردانی جواد عاجلی از دوشنبه چهارم شهریور ماه به روی صحنه رفت و اجرای آن تا ۵ شب در استهبان فارس ادامه دارد.

  جواد عاجلی کارگردان این نمایش گفت: این نمایش که از تِمی اجتماعی برخوردار است برداشتی آزاد از شخصیت های خاطره ساز کتاب فارسی دوران دبستان است و میتواند برای مخاطبان هنر تئاتر جالب توجه باشد.
  عاجلی افزود: نویسنده این نمایش مجتبی حسینی قیری که در کارنامه اش نمایش های موفقی چون:هوملت،کابوس کاووس،نوستالژی،گرمو،پنج به علاوه یک و... به چشم میخورد.
  این کارگردان استهبانی که در سال 97 با نمایش موفق هزار شلاق و پدران پسرانشان را دوست دارندصاحب یک مقام برتر در جشنواره منطقه ای بهبهان و پنج عنوان تقدیر از جشنواره پسامهرو کار برتر و برگزیده جشنواره منطقه ای لاد و سه عنوان برترجشنواره شب چراغ شده است ادامه داد: به امید خدا قصد داریم این نمایش را به منظور حضور در سی امین جشنواره تئاتر فجر فارس تولیدکنیم و در این مسیر تمام تلاش مان را به کار بسته ایم.
  او گفت: جشنواره تئاتر فجر یک رویداد انگیزه بخش برای هنرمندان استان فارس است و امیدواریم چون سنوات گذشته شاهد حضور نمایش های موفقی در این جشنواره معتبر باشیم.
   در این نمایش بازیگرانی چون: محمدرضا صنعتی، لیلا یارمحمدی، حبیبه آموزگار، ابوالفضل عرب زاده و روح اله سعادتمند حضور دارند.

   
  نظرات کاربران