در حال بارگذاری ...
 • صابر سهرابی در نشست مدیران انجمن هنرهای نمایشی فارس :

  طرح های نمایشی با موضوع معضلات اجتماعی حمایت مالی می شوند

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس: از گروه های نمایشی که طرحی جدیدی با موضوع معضلات اجتماعی ارائه دهند تا مبلغ پنج میلیون تومان حمایت مالی خواهد شد و جزئیات این برنامه نیز در قالب نامه ای رسمی به انجمن ها اعلام می شود

  نخستین گردهمایی روسای انجمن نمایش شهرستانهای استان فارس در سالن غزل تالار حافظ، با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و اعضای هیئت مدیره انجمن نمایش استان فارس برگزار گردید.

  در این گردهمایی که با عنوان هم اندیشی به مدت ٧ ساعت در سه نوبت تشکیل شد ابتدا روسای محترم انجمن نمایش شهرستانها گزارش عملکرد خود، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، مشکلات و کمبودهای مجموعه انجمن نمایش شهر خود را بیان نمودند و پیشنهادات و نظرات مرتبطی را ارائه دادند.

  در ادامه جلسه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس نسبت به نظرات و پرسش های حاضرین و همچنین آسیب شناسی گروه های نمایشی استانی و حمایت های مختلف اداره کل، به سخنرانی پرداخت و عنوان کرد: طی ارسال نامه ای به تمامی روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از آنها خواسته شده که هیچگونه وجهی از گروه های نمایشی دریافت نشود.

  همچنین سهرابی افزود: از گروه های نمایشی که طرحی جدیدی با موضوع معضلات اجتماعی ارائه دهند تا مبلغ پنج میلیون تومان حمایت مالی خواهد شد و جزئیات این برنامه نیز در قالب نامه ای رسمی به انجمن ها اعلام می شود.

  در قسمت سوم جلسه اعضای هیئت رئیسه انجمن نمایش استان فارس علاوه بر ارائه گزارش ٣ ماهه خود، هرکدام جداگانه نظرات و صحبتهای خود را بیان نمودند. در پایان نیز تعداد ٢٠٠٠ جلد کتاب و مجله نمایش بین انجمن های شهرستان های استان فارس اهداء گردید. 
  مطالب مرتبط

  طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس

مدیریت اجرایی جشنواره تئاتر فارس به انجمن هنرهای نمایشی استان واگذار شد
  طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس

  مدیریت اجرایی جشنواره تئاتر فارس به انجمن هنرهای نمایشی استان واگذار شد

  پس از استقرار دبیرخانه سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس– سال ١٣٩٨ در انجمن نمایش استان ، مدیریت اجرایی این جشنواره از طرف صابر سهرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و دبیر جشنواره سی ام، به تیم اجرایی انجمن هنرهای نمایشی استان فارس واگذار شده است.

  |

  اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر

  اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر

  انجمن هنرهای نمایشی فارس با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در شب های مبارک ماه رمضان و شب های قدر اجراهای نمایش را بصورت آنلاین برگزار کردند.

  |

  نظرات کاربران