در حال بارگذاری ...
 • «متولد شده در خون» در شیراز به صحنه رفت

  نمایش «متولد شده در خون »به نوسیندگی و کارگردانی مسعود احمدی در تماشاخانه استاد سپاسدار اجرا شد.

  مسعود احمدی نویسنده وکارگردان این نمایش در معرفی «متولد شده در خون» نوشته: «از پشت پنجره کشتی داشتم به دریا نگاه می کردم. به اقیانوس... اما مگه نه اینکه رنگ دریا باید آبی باشه! پس چرا چشمای من اونو قرمز می بینه؟ شاید دریا رو خون برداشته یا شاید هم چشمای منو خون گرفته... نمی دونم... یه لحظه انگار میون اون همه خون چشمم میوفته به یه کوسه... به یه کوسه ببری شنی که داره تنها جلوی کشتی جولان می ده؛ این نوع کوسه هنوز به دنیا نیومده در همان رحم مادر شروع به کشتن خواهرها و برادرهای خودش می کنه چون فقط یکی از اونها حق ورود به این دنیا رو داره؛ به دنیایی که هر گوشه اش بوی خون می ده. برای من که بوی غریبی نیست... از پشت پنجره کشتی آسمون هم قرمزه... توی شیشه پنجره خودمو می بینم؛ قرمزتر از همه... انگار همه دنیا با هم تو یه چیز شبیه هستیم... انگار اسم هممون رو باید گذاشت «متولد شده در خون».

  افزون بر مسعود احمدی به عنوان کارگردان و نویسنده؛ امین پرس(سرپرست گروه ومشاورکارگردان)، مهرداد سهامی(دستیار کارگردان)، شیما پورسهم الدین(بازیگر)، فرامرزصلاحی، پریسا گلریزخاتمی و آتوسا رزمجویی(نریشن)، مسعود احمدی(طراح صحنه و نور)، مریم احمدی(طراح لباس)، شیما پورسهم الدین(طراح پوستر و بروشور)، محمدعلی بشنام(مدیرصحنه)، فائزه جباری(منشی صحنه)، علی اصغر نوروزی(مدیرتبلیغات)، حسین محمدی(مدیران تولید)، مهسا اسماعیل نیا(مدیراجرایی)، شیماپورسهم الدین(ساخت ویدیو آرت)، زهرا رنجبر(گریم) و احسان پارسا(عکاس) دیگر عوامل این اجرا هستند که توسط گروه سینما و تئاتر پرسیا تولید شده است.

  تئاتر «متولد شده در خون»، ۵تا۱۶ اسفند ساعت ١٩,٣٠ در تماشاخانه استاد سپاسدار(چهارراه حافظیه جنب تالارحافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس) به اجرا در می آید.
  نظرات کاربران